Rozpoczęła się kampania darowizn na projekt PCB!

Ta długo oczekiwana kampania wreszcie się rozpoczyna!

Kampania darowizn na projekt płyty głównej do notebooków PowerPC

Cel: udostępnić publicznie wysokiej jakości projekt obwodu drukowanego (PCB) dla płyty głównej notebooka PowerPC w oparciu o schematy elektryczne pierwszej kampanii darowizn.

Kilka dni temu ogłosiliśmy że Slimbook zapewni obudowę, której potrzebujemy do naszego notebooka Open Hardware PowerPC. Ponadto opublikowaliśmy w naszym repozytorium PDF zawierający nową wersję schematów. Kolejne aktualizacje pojawią się w ciągu następnych dni (pliki źródłowe Orcada będą dostępne w październiku)

eletrical schematic of powerpc notebook

Jak można zauważyć, nowa kampania dotacji na PCB zaczyna się już od 11% celu dzięki powtarzającym się donatorom, którzy przekazali 10 lub 20 euro miesięcznie. To jest prawdziwa siła, dzięki tym skromnym, powtarzającym się darowiznom udało się osiągnąć ten 11% celu kampanii darowizn na PCB. Czy mógłbyś sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby setka powtarzających się dawców dawała 10 euro miesięcznie?

Ponownie chcemy bardzo podziękować wszystkim naszym dawcom, tym, którzy dawali darowizny nieprzerwanie od roku, tym, którzy dawali często i oczywiście, tym, którzy dawali raz, wszyscy umożliwiliście dotrzeć aż tutaj.

Poza tym, ponad sto z was już zadeklarowało chęć przekazania darowizny na tę kampanię PCB, jedyne, co możemy powiedzieć, to to, że w końcu teraz jest na to właściwy moment.

Wreszcie, wielu z was wyraziło zaangażowanie w kampanię darowizn, aby zaangażować inne osoby w projekt. Więc teraz, gdy kampania PCB jest otwarta możecie to rozpowszechniać.

Zobaczmy tę zdumiewającą moc „efektu motyla”

Lorenz apparition - Butterfly Effect
Thierry Dugnolle [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)]

Subscribe to our Newsletter

Term & Conditions *

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.