Uczestnictwo

Szukamy ludzi, którzy są naprawdę zainteresowani innowacjami dla pasji i chcą realizować ten projekt. .

Ten projekt jest dla każdego, kto chce wziąć w nim udział, zarówno jako uczestnik jak i poprzez partycypację w kosztach własną gotówką. Chcemy zbudować laptopa o architekturze PowerPC zaprojektowanego wokół GNU / Linuksa i idei Wolnego Oprogramowania (i otwartego na inne systemy operacyjne ). Chcemy by  nie stał się szybko przestarzały, by można było go aktualizować przez rozbudowę karty graficznej, pamięci RAM i wymianę dysku twardego na większy.


Istnieje wiele form uczestnictwa, w tym:

  • lokalizacja:  tłumaczenie stron www i udostępnień w mediach społecznościowych
  • produkcja mediów: wideo, animacji, obrazu, tekstu, sloganów reklamowych
  • kiełkowanie pomysłu: publikowanie wiadomości na swoim blogu / forum / portalu społecznościowym, zarządzanie naszą stronę SEO, zarządzanie naszymi oficjalnymi kontami w mediach społecznościowych
  • praca w grupie programistycznej: PowerPC GNU/Linux – optymalizacja aplikacji (testy pakietów i aplikacji GNU/Linux , wyrażenie opinii lub naprawienie błędów), dystrybucja, przenoszenie (U-boot, itp), udostępnianie źródeł do głównego nurtu. Przenoszenie innych  OS – Wii/WiiU/ PS3 i Xbox360, emulatory wirtualizacji dzięki CPU PowerPC.
  • praca w grupie sprzętowej: lista życzeń i sugestii
  • zbiórki pieniędzy typu crowdsourcing: jak, studiować inne możliwości
  • szukanie grupy klientów: zakupy grupowe, jak, studiować inne możliwości

Nasza pasja do innowacji i do tego projektu już zmotywowały producenta do rozpoczęcia prac nad płytą główną tego notebooka PowerPC.  Chcemy by był on wyprodukowany i zaprojektowany dla naszych potrzeb, udział Państwa jest tym, co czyni różnicę.

Dołącz do naszej drużyny i wzmocnij nasz PowerPC Notebook Team! Zaprenumeruj nasz newsletter

Term & Conditions *

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.