Design PCB prawie ukończony, przygotowujemy się do kolejnej kampanii mającej na celu wykonanie prototypów

Kampania mająca na celu opracowanie “Fast simulations bus” jest prawie zakończona, a wynikowy projekt PCB otrzymamy przed końcem 2020 roku. Jak tylko go przejrzymy, opublikujemy go w naszym repozytorium GitLab. Tutaj zrzut ekranu z projektem PCB, który jest obecnie w fazie finalizacji.

design naszej płyty PowerPC Notebook, zrzut z programu Mentor Xpedition

Podobnie jak w przypadku bieżącej kampanii, kolejna akcja darowizn na finansowanie „Produkcji pięciu działających prototypów” rozpocznie się, gdy bieżąca kampania dobiegnie końca. W porozumieniu z ACube Systems ustaliliśmy koszt pięciu prototypów na 10 500 euro, a naszym celem jest dostarczenie ich późną wiosną 2021 r. Plan zakłada dokładne sprawdzenie każdego prototypu przed zbudowaniem następnego, tak aby zawierał poprawki w każdej rundzie. Będziemy informować na bieżąco na każdym etapie, a na koniec, będziemy mogli dostarczyć zdjęcia fizycznych produktów.

Freedesktop-sdk dla PPC64 Big Endian skompilowany!

Poprawiliśmy freedeskop-sdk aby idealnie kompilował się na PPC64, więc teraz przygotowujemy wspólnie z zespołami Freedesktop-sdk uporządkowaną zawartość do wysłania na główne repozytorium.

Z powodzeniem skompilowaliśmy 432 pakiety, które obejmują nawet ostatnią wersję go lang.

Dziękujemy OSU Open Source Lab i OpenPower Foundation za dostarczenie nam maszyny wirtualnej Power9 z 8 rdzeniami i 16 GB pamięci RAM, które pozwalają nam skompilować Freedesktop-sdk dla PPC64.

Teraz dzięki OpenPOWER@UNICAMP mamy maszynę wirtualną Power8 do rekompilacji freedesktop-sdk dla PPC64 w Continuous Integration dla potoku gitlab freedesktop-sdk.

Ponieważ binarka Flatpak działa na Debianie 10 PPC64 Big Endian i potrzebuje warstwy Freedesktop-dsk do przygotowania pakietów flatpak, zaczynając od setek manifestów, teraz jesteśmy o krok bliżej, aby zobaczyć pakiety flatpak przygotowane dla PPC64.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.