C-Media wspiera nasz projekt

Ogłaszamy współpracę z C-Media. C-Media jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań IC / oprogramowania dla układów audio.

https://www.flickr.com/photos/zenmama/13930451071/

W tym poście chcemy wyjaśnić jedno z naszych najnowszych osiągnięć. W bieżącym roku szukaliśmy układu audio, który mógłby zostać włączony do naszej płyty głównej. Okazało się, że kontroler CM8828 HD-Audio i rodzina koderów CM9882A były dobrym kandydatem. Po krótkiej dyskusji z nimi wyjaśniającej nasz projekt postanowili nas wesprzeć. Ponadto wysłali oni płytę ewaluacyjną do aCube.

Być może ważniejsze jest to, że C-Media dostarczy potrzebne układy do produkcji naszego notebooka. Wiedzą, że ich układy będą znajdować się na naszej płycie głównej sprzętu Open Source i dostarczą nam niezbędnych informacji do napisania sterowników w razie potrzeby. Oprócz tego zamówiliśmy trzy karty dźwiękowe PCI oparte na CM8828 / CM9882A do testowania z naszymi zestawami Dev20 T2080 i do prac w aCube.

Ostatecznie wszystkie te małe kroki są bardzo interesujące dla naszego projektu, ponieważ ten układ audio ma zaawansowaną specyfikację; ale najważniejsze jest to, że mamy bezpośrednią i dobrą komunikację z producentem. Chcemy podziękować C-Media za wsparcie naszego projektu i wiarę w sprzęt Open Source.

Link do pobrania arkusza danych C-Media CM8828.

block diagram ppc notebook
OSWH PowerPC Notebook Block Diagram – July 2019

Subscribe to our Newsletter

Term & Conditions *

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.