Pierwsze zlecenie dla inżyniera już wkrótce

First engineering task to be started soon

https://www.flickr.com/photos/takkaria/

Osiągnęliśmy kamień milowy w postaci zebrania 4000€, i jesteśmy gotowi podpisać pierwszy kontrakt z ACube. Pozwoli to rozpocząć prace przez inżyniera, i chcemy podziękować wszystkim darczyńcom za uczynienie tego możliwym! Wszyscy wspierający przyczyniają się do utrzymania entuzjazmu w tym marszu naprzód. Oczywiście wciąż musimy  osiągnąć cel 12. 600 € żeby skończyć etap analizy i otrzymać pełną dokumentacją, ale teraz czujemy się pewniej na drodze do sukcesu.

W międzyczasie pracujemy na zestawach deweloperskich T2080, zwłaszcza nad uruchamianiem karty graficznej Radeon.  Jeśli posiadasz wiedzę w temacie Uboota, prosimy o pomoc i skontaktowanie się z nami. .

Jeśli chodzi o kartę Radeon, kilka dni temu ACube potwierdziło włączenie złącza MXM do konstrukcji laptopa. Jest to bardzo dobry punkt, ponieważ daje nam możliwość rozbudowy.

Wreszcie chcielibyśmy na zakończenie przypomnieć, że każda pomoc jest bardziej niż mile widziana. Nowi członkowie dołączyli nas do współpracy z zespołem sprzętowym (czyli wspomnianym procesie rozruchu powyżej), i wielu ludzi przyczynia się w rozpowszechnianiu naszej kampanii w sieciach społecznościowych. Musimy dotrzeć do większej liczby ofiarodawców. Pomogą nam w osiągnięciu naszego celu, czyli wydaniu naprawdę otwartego notebooka PowerPC. Więc proszę, powiedz wszystkim o tym projekcie na forach, portalach społecznościowych, oraz – bo dlaczego by nie – przyjaciołom podczas letnich wieczorów.

Aktualności do “podzielenia się” są na naszych stronach:
http://twitter.com/powerpcnotebook
http://www.facebook.com/powerpcnotebook/
https://plus.google.com/communities/103352717884355831498
https://www.linkedin.com/groups/7300932

Jeśli chcesz współpracować z nami lub dać nam jakieś sugestie można wypełnić naszą ankietę.

W każdym razie, jeśli subskrybujesz newsletter będziesz otrzymywać aktualizacje od nas.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.