Zbiórka na laptopa PPC osiąga 20% pierwszego etapu w ciągu 6 dni

Zbiórka na notebook PowerPC osiągnęła 20% swojego celu w ciągu sześciu dni. Jest to dobry punkt wyjścia, ale musimy reklamować nasz projekt cały czas jeśli chcemy osiągnąć ostateczny cel.

Pamiętaj, że ta kampania próbuje doprowadzić do powstania sprzętu w pełni otwartego. Wydanie pełnego produktu jako laptopa na Open Source jest ważnym krokiem, który ludzie będą przekazywać na całym świecie. Więc ten projekt ma znaczenie dla rozpowszechniania filozofii open source. Nie przegap tej okazji, wesprzyj go!

Śledzimy kampanię i śledzimy to, co ludzie mówią w sieciach społecznościowych. Niektórzy z Was wyrażali obawy, ponieważ nie ma zwrotu wpłaconych środków jeśli kampania nie powiedzie się . Jak wyjaśniliśmy w FAQ na stronie kampanii, jeśli nie uda nam się osiągnąć kwoty 12.600 euro, będziemy korzystać z pieniędzy na sfinansowanie podobnego projektu w ramach misji stowarzyszeniowej (Power Progress Community). Zgodnie z statutem (ART 3):

„Stowarzyszenie promuje i upowszechnia oprogramowanie (zwłaszcza oprogramowanie open source) i otwarty sprzęt (ze szczególnym uwzględnieniem architektury PowerPC i OpenPower) w celu dzielenia się wiedzą i doświadczeniem”.

Są też dyskusje na temat ostatecznej specyfikacji maszyny. Nie możemy podać wszystkich szczegółów, ponieważ celem tego etapu jest określenie składników, które mają zostać uwzględnione. Więc to, co możemy teraz zrobić, to wyjaśnić, że chcemy mieć złącze MXM dla karty graficznej, ale nie możemy zagwarantować że zostanie ona ostatecznie uwzględniona.

Jesteśmy na dobrej drodze! Pamiętaj, że wszystko zacznie się po osiągnięciu celu 12.600 euro, i jesteśmy bardzo blisko. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby zapytać lub skomentować coś.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.